Vpis otrok v vrtec

Spoštovani starši!

Uradni vpis otrok za šolsko leto 2022/2023 bo potekal med 28. 3. in 8. 4. 2022. Kljub temu vloge za vpis otrok v vrtec zbiramo vse leto. Kadar se v vrtec vpiše več otrok, kot imamo prostih mest, o vrstnem redu sprejema odloča Komisija za sprejem otrok v vrtec.

Za mesec marec 2022  je Komisija za sprejem otrok  zaradi zapolnjenosti mest, pripravila Prednostni vrstni red sprejema vpisanih otrok v vrtec. V primeru, da se mesto izprazni, sprejmemo otroka iz čakalnega seznama. Čakalni seznam za mesec marec, 2022. Komisija za sprejem otrok je vnaprej pripravila prednostni vrstni red sprejema tudi za otroke, vpisane za mesec april. Otroci, ki so na čakalnem seznamu za mesec april, se sprejemajo na prosta mesta po tem, ko je za njihovo starost izpraznjen predhodni čakalni seznam. Čakalni seznam za mesec april, 2022.

Dostop do publikacije “Kaj vam ponujamo v našem vrtcu v šolskem letu 2021/2022, lahko dobite na tej povezavi.

Zahvaljujemo se vam za zaupanje in vas lepo pozdravljamo!

Ni komentarjev

Vnesite komentar